Artist Name
P!nk

(3 users)
Data Complete
100%

Members
1 Female

Origin
Pennsylvania, USA

Genre
Pop

Style
Rock/Pop

Mood
Sensual

Born

1979

Active
1979 to Present...

Cutout


Current Record Label





Alternate Name
Pink

Most Loved Tracks
5 x P!nk - So What
5 x P!nk - Who Knew
4 x P!nk - Please Don't Leave Me
4 x P!nk - Please Don't Leave Me
4 x P!nk - So What


Music Video Links



Artist Biography
Available in:
P!nk (także Pink), właśc. Alecia Beth Moore (ur. 8 września 1979 w Doylestown, stan Pensylwania, USA) – amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, sporadycznie aktorka.

Rozgłos zdobyła na początku stycznia 2000 roku. Tworzy muzykę z gatunku pop rock, choć w początkach działalności muzycznej jej utwory wpisywały się w nurt muzyki R&B. Zaczynając swoją karierę muzyczną, wzorowała się na jednej ze swoich idolek, Madonnie; preferuje również takich wykonawców, jak Jimi Hendrix, Billy Joel, Guns N' Roses, Green Day, Aerosmith i Janis Joplin


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by zag
29th Apr 2019

Socials


Streaming


External Links