Artist Name
Elton John

(3 users)
Data Complete
100%

Members
1 Male

Origin
Pinner, Middlesex, England

Genre
Pop

Style
Rock/Pop

Mood
Excitable

Born

1947

Active
1969 to Present...

Cutout


Alternate Name
Reginald Kenneth Dwight

Most Loved Tracks
5 x Elton John - Your Song
5 x Elton John - Your Song
4 x Elton John - Your Song
4 x Elton John - Your Song
4 x Elton John - Your Song


Music Video Links (YouTube)

Believe

Your Song

Candle in the Wind

Something About the Way Y

Sacrifice

I Guess That's Why They C

I Want Love

The One

Sorry Seems to Be the Har



Artist Biography
Available in:
סר אלטון הרקולס ג'ון (באנגלית: Elton John; נולד ב-25 במרץ 1947), הוא שם הבמה של רג'ינלד קנת' דווייט, זמר-יוצר, מלחין ופסנתרן בריטי, אחד הזמרים המצליחים ביותר במאה ה-20. אלבומיו של ג'ון נמכרו לאורך השנים ביותר מרבע מיליארד עותקים, והוא מחזיק בהישג הסינגל הנמכר ביותר בכל הזמנים, "Candle in the Wind" (אשר מצוין בספר השיאים של גינס). ג'ון זכה בשישה פרסי גראמי, באוסקר, בגלובוס הזהב ובפרס הטוני. כמו כן, הוא מחזיק בתואר האביר הראשון.
הקריירה שלו משתרעת על פני ארבעה עשורים, ועשרות מהשירים שכתב וביצע נכנסו לצמרות מצעדי המכירות ברחבי העולם. מלבד הצלחתו המסחרית, נחשב ג'ון לאחד היוצרים החשובים והמשפיעים במוזיקת הפופ והרוק. הוא נחשב כמי שהצליח לשמר, במידה רבה, את מקומו המרכזי של הפסנתר ברוק'נ'רול. כמרכיבי המפתח בהצלחתו המוזיקלית ניתן למנות: כשרונו המלודי, המילים לשיריו, (אותן כתב עם שותפו לכתיבה, ברני טופין), קול הטנור העשיר שלו ונגינתו על הפסנתר המושפעת ממוזיקת הגוספל. בעיבודיו המוזיקליים בולט השימוש בכלי המיתר. ג'ון מפורסם גם בשל סגנון הלבוש שלו והתנהגותו מחוץ לבמה.


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by manfeed
14th Jan 2022

Socials


Streaming


External Links