Artist Name
Macklemore
(2 users)

Data Complete
90%

Members
2 Male

Origin
Seattle, Washington, USA

Genre
Hip-Hop

Style
Urban/R&B

Mood
Passionate

Born

1983

Active
1999 to Present...

Alternate Name
Macklemore & Ryan Lewis


Most Loved Tracks


Music Video Links


Upcoming Live Shows
Unknown venue, France, Saint-Lauren (29/May/2020)


Artist Biography
Available in:
בן האגֵרְטי (Ben Haggerty), המכונה בשם הבמה מאקלמור (Macklemore), לשעבר "פרופסור מאקלמור", הוא ראפר ומוזיקאי אמריקאי. הוא פעיל מאז שנת 2000, ומאז אסף קהל מעריצים אינטרנטי גדול. הוציא לאור שני אלבומים, שני מיני-אלבומים וקסטת מיקסים אחת, כולם באופן עצמאי. הקליפ לשירו "Thrift Shop" (מאנגלית: "חנות משומשים") נצפה מעל חצי מיליארד פעמים באתר יוטיוב והגיע למקום הראשון במצעד בילבורד הוט 100, לאחר שמכר חמישה מיליון עותקים

מאקלמור הוציא לאור אלבום סטודיו בשם "The Heist" (מאנגלית: "השוד") באוקטובר 2012 שהגיע למקום השני במצעד הבילבורד 200 עם 78,000 מכירות בשבוע הראשון לצאתו. מאקלמור תומך בזכויות קהילת הלהט"ב. ביטוי לתמיכה זו ניתן למצוא בשירו "same love", שמוקיע את ההומופוביה בחברה ובתקשורת. מאקלמור נוהג לכתוב שירים עם מסרים חשובים על קהילת הגאים ובכלל.


Wide Thumb


Clearart


Fanart


Banner


User Comments

zag says: 6 years ago
Not a rapper... a storyteller


Status
Unlocked
Last Edit by zag: 29/Jun/18

External Links