Artist Name
Beyoncé

(2 users)


Artist Image


Functions


Data Complete
100%

Releases view

RENAISSANCE (2022)

Lemonade (2016)

Beyoncé (2013)

4 (2011)

I Am... Sasha F... (2008)

B'Day (2006)

Dangerously in ... (2003)


Members
1 Female

Origin
---

Genre
R&B

Style
Urban/R&B

Mood
Carefree

Born

1981

Active
1997 to Present...

Cutout


Current Record Label





Alternate Name
Beyonce Knowles

Most Loved Tracks
4 x Beyoncé - Halo
4 x Beyoncé - Halo
4 x Beyoncé - Halo
4 x Beyoncé - If I Were A Boy
4 x Beyoncé - Halo


Music Video Links (YouTube)

MOOD 4 EVA (extended vers

Baby Boy

Broken-Hearted Girl

Partition

Run the World (Girls)

Party

I Care

Video Phone

Listen (Oye)



Artist Biography
Available in:
Beyoncé Giselle Knowles-Carter (Houston (Texas), 4 september 1981) is een Amerikaanse R&B-zangeres, songwriter, actrice en winnares van zeventien Grammy Awards (waarvan 6 bij de Grammy Awards van 2010 dat onder de vrouwelijke artiesten een record betekent voor het behalen van het aantal Grammy's in één jaar). Ook is Beyoncé modeontwerpster en het gezicht van haar eigen lijn: House of Deréon.
Knowles maakte, samen met Kelly Rowland en Michelle Williams, deel uit van de R&B-groep Destiny's Child maar treedt tegenwoordig als soloartiest op. In haar solocarrière vervult haar vader Mathew Knowles de rol van coproducent en haar moeder Tina Knowles die van stilist. Mathew Knowles is niet meer haar huidige coproducent, ze nam die taak over van hem. In totaal heeft Beyoncé zeventien Grammy's gewonnen: drie Grammy's met Destiny's Child en veertien als solozangeres.


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by zag
01st Aug 2022

Socials


Streaming


External Links