Artist Name
Beyoncé

(2 users)


Artist Image


Functions


Data Complete
100%

Releases view

RENAISSANCE (2022)

Lemonade (2016)

Beyoncé (2013)

4 (2011)

I Am... Sasha F... (2008)

B'Day (2006)

Dangerously in ... (2003)


Members
1 Female

Origin
---

Genre
R&B

Style
Urban/R&B

Mood
Carefree

Born

1981

Active
1997 to Present...

Cutout


Current Record Label





Alternate Name
Beyonce Knowles

Most Loved Tracks
4 x Beyoncé - Halo
4 x Beyoncé - Halo
4 x Beyoncé - Halo
4 x Beyoncé - If I Were A Boy
4 x Beyoncé - Halo


Music Video Links (YouTube)

Diva

I Care

Partition

End of Time

Green Light

7/11

Irreplaceable

Halo

Countdown



Artist Biography
Available in:
ביונסה ג'יזל נואלס קרטר (Beyoncé Giselle Knowles Carter, נולדה ב-4 בספטמבר 1981), המוכרת לרוב בשמה הפרטי, ביונסה, היא זמרת, שחקנית ודוגמנית אמריקאית.
במהלך הקריירה שלה ביונסה הייתה מועמדת ל-46 פרסי גראמי - שיא של כל הזמנים במספר מועמדויות לזמרת - ומתוכם זכתה ב 17 פרסי גראמי. ביונסה מכרה 75 מיליון תקליטים בתור אמנית סולו, ובנוסף מכרה 60 מליון תקליטים בתור חברת הלהקה דסטניז צ'יילד, דבר שהופך אותה לאחת הזמרות שמכרו הכי הרבה תקליטים בכל הזמנים. ביונסה הוכתרה כמוזיקאית המצליחה ביותר בעשור על פי איגוד חברות התקליטים בארצות הברית. היא הייתה חברה בלהקת הבנות דסטניז צ'יילד, הלהקה מכרה כ-60 מיליון תקליטים במשך השנים, זכתה בפרס הגראמי ונחשבת לאחת מהלהקות הבנות המצליחות ביותר בעולם.
נכון להיום ביונסה ומנהליה הקפיאו את את המשא ומתן להופעתה בישראל עד למרץ 2014.


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by zag
01st Aug 2022

Socials


Streaming


External Links