Artist Name
Christina Aguilera
(1 users)

Data Complete
100%

Members
1 Female

Origin
New York, USA

Genre
Pop

Style
Rock/Pop

Mood
Energetic

Born

1980

Active
1993 to Present...

Record Label

RCA



Alternate Name
Xtina


Most Loved Tracks


Music Video Links


Upcoming Live Shows


Artist Biography
Available in:
Christina Aguilera ("כריסטינה אגילרה") הוא אלבום הבכורה של זמרת הפופ כריסטינה אגילרה משנת 1999. הוא הושק ב-24 באוגוסט 1999, באמריקה. בתוכו נכלל להיט פריצת הבכורה של אגילרה "Genie in a Bottle", וכמו כן גם את הלהיטים הבאים "What a Girl Wants" ,"I Turn to You", ו"Come on Over Baby (All I Want Is You)". בנוסף, הוא מכיל גם את השיר שלה שהוקלט שנה לפני כן לפסקול של הסרט אנימציה של וולט דיסני, "Reflection". אלבום הבכורה שלה זיכה אותה בשלוש מועמדויות בפרסי הגראמי, שמשלושתן היא זכתה ב"תגלית השנה" בשנת 2000.
האלבום מכר 360,000 עותקים בבריטניה, 600,000+ בקנדה, שמונה מיליון בארצות הברית, ומעל ל-12 מיליון בעולם כולו.
ב-2007 האלבום נכנס שוב למצעד האלבומים בבריטניה כשהוא מגיע למקום ה-82.


Wide Thumb


Clearart


Fanart


Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by Wondernouille: 08/Mar/20

External Links